Żel intymny na bazie wody - Skład bezpieczny dla Twojej skóry

Durex Originals - Nawilżający żel intymny na bazie wody

Żel intymny na bazie wody

Durex Originals to bezpieczny żel intymny wykonany na bazie wody. Jest to wyrób medyczny o jedwabistej konsystencji, zwiększający wrażliwość na dotyk i potęgujący doznania. Stosowanie żelu pozytywnie wpływa na odczucia obojga partnerów.

Durex Originals - co należy wiedzieć o produkcie? 

Durex Originals jest delikatnym lubrykantem wyprodukowanym na bazie wody. Jego stosowanie znacząco zwiększa poślizg, a to w efekcie zmniejsza ryzyko powstania bardzo nieprzyjemnych otarć i podrażnień w czasie stosunku. Żel Durex będzie również niezawodnym produktem do stosowania przez kobiety zmagające się z suchością pochwy. Zastosowanie żelu jest bardzo szerokie, można wykorzystywać go zarówno do pieszczot jak i seksu (waginalnego, oralnego, analnego). Ze względu na to, że żel powstał na bazie wody, nie klei się, nie pozostawia tłustych plam, łatwo można go również zmyć.

Jak stosować żel intymny na bazie wody Durex Originals? 

Durex Originals to wodny lubrykant, który może być stosowany zarówno do pieszczot, jak i seksu oralnego, waginalnego i analnego. 

Żel można bezpiecznie stosować także z prezerwatywami (wykonanymi z naturalnej gumy lateksowej i nielateksowymi). Produkt należy rozprowadzać na zewnętrznej części prezerwatywy dopiero wtedy, gdy ta zostanie już nałożona na członka.

Należy pamiętać o tym, że żel nie stanowi środka antykoncepcyjnego i nie zawiera w swoim składzie składników plemnikobójczych.

O czym należy pamiętać stosując żel intymny Durex Originals?

Żel Durex Originals powinien być zawsze użytkowany zgodnie z przeznaczeniem. Produkt przydatny jest do użytku przez 3 miesiące, licząc od dnia jego pierwszego otwarcia. 

Żel powstał na bazie wody, jednak ze względu bezpieczeństwa nie powinien mieć styczność z oczami, uszkodzoną skórą i ranami. Nie jest to produkt spożywczy, jednak jego zjedzenie jest całkowicie bezpiecznie i nie powoduje niepożądanych skutków ubocznych.

W przypadku kobiet w ciąży i karmiących piersią stosowanie żelu Durex Originals powinno zostać poprzedzone konsultacją lekarską.

Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu odpowiednio zacienionym. Lubrykanty na bazie wody, także marki Durex znajdziesz bez problemu w medme sklep.

 

Ranking gadżetów erotycznych

Poznaj nasz ranking najbardziej popularnych gadżetów erotycznych

Nasz ranking najlepszych gadżetów erotycznych to doskonała pomoc w wyborze odpowiedniego prod

Czarna lina do krępowania 10m

Liny do krępowania - Gadżet który doda pikanterii w Twojej sypialni

Dlaczego czarna lina do krępowania 10m, to idealne wręcz rozwiązanie, jeżeli zależy nam na podkręceniu atm

Czarny ball gag

Ten produkt pozwoli ci przejąć dominację - Czarny ball gag

Jeśli interesuje Cię eksplorowanie nowych, intrygujących aspektów swojej seksualności, to akcesoria BDSM mo

Czerwony pejcz

Eksperymentuj w sypialni z czerwonym pejczem

Produkt jest dedykowany osobom, które lubią wprowadzać do swojego życia erotycznych nutę dominacji i subtelnej

Obroża z zaciskami

Obroża do Twojej sypialni - Podnieś rozkosz do nieziemskich poziomów

Szukasz sposobu na wprowadzenie do swojego życia erotycznego więcej namiętności i dominacji? Obroża BDSM z