Waluta:

Zwroty i reklamacje

ZWROT

1. Zamówiony towar mogą Państwo zwrócić bez podania przyczyny do 14 dni od daty jego zakupu. 
 
 Jeżeli zdecydują się Państwo na zwrot zakupionych produktów to prosimy o poinformowanie nas o tym wysyłając wiadomość na sklep@rackinblack.eu. Od tego momentu mają Państwo 14 dni kalendarzowych na odesłanie zwracanego przedmiotu.

2. Zakupiony produkt należy odesłać w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością (wraz z dodatkowym wyposażeniem oraz instrukcjami). Do przesyłki należy dołączyć jego dowód zakupu (paragon niefiskalny lub faktura VAT).

3. Do przesyłki należy dołączyć pisemne oświadczenie, w którym zawrą Państwo chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na który ma zostać przekazany zwrot pieniędzy. Podanie przyczyny zwrotu nie jest wymagane, jednak będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi, dzięki którym będziemy mogli udoskonalić ofertę sklepu.

 Kliknij TUTAJ aby pobrać formularz odstąpienia od umowy. W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail:sklep@rackinblack.eu lub telefonicznie: 795 772 426. Pomożemy Państwu w szybki i bezproblemowy sposób przeprowadzić procedurę zwrotu.

4. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Państwa przesyłki, sprawdzimy stan przesłanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).

 WAŻNE: Możliwość zwrotu nie dotyczy filmów DVD w przypadku naruszenia folii ochronnej.

5. Zwroty przyjmujemy tylko dla towarów nieużywanych, czystych, pozbawionych zapachu (np. perfumy, kremy), nie pogniecionych w oryginalnym opakowaniu.

6. Jeżeli nie stwierdzimy przeciwwskazań, to w ciągu 10 dni od dnia sprawdzenia zwracanego towaru, zostanie dokonany zwrot pieniędzy na podany przez Państwa numer konta bankowego. Jeżeli z jakiegoś powodu zwrot produktu zostanie przez nas odrzucony (np. ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), na wskazany przez Państwa adres e-mail przekażemy informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu wraz z podaniem przyczyny. W ciągu 14 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

7. Zwracany towar odsyłają Państwo na własny koszt. Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem.


REKLAMACJE

W przypadku wykrycia wady w towarze prosimy o kontakt z nami (mailowy, telefoniczny, komunikator) w celu ustalenia warunków wymiany lub zwrotu zakupionego towaru. Bardzo ważne jest, aby zachowany był dowód zakupu (paragon lub faktura). Przy odbiorze przesyłki ważne jest, aby sprawdzić, czy nie uległa ona uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: 795 772 426. Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji. Jeżeli zakupiony towar okaże się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

1. Należy przesłać do nas produkt, który chcą Państwo zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opisane będą szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, w przypadku żądania zwrotu za reklamowany towar. 

 Kliknij TUTAJ i pobierz formularz reklamacyjny. W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sklep@rackinblack.eu lub telefonicznie: 795 772 426. Pomożemy w szybki i bezproblemowy sposób przeprowadzić procedurę reklamacjyjną.

2. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Państwa mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.

3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Państwa koszty poprzez m.in: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu, wymianę na inny wybrany produkt lub zwrot pieniędzy za towar oraz przesyłkę.

4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Państwu szczegółowe wyjaśnienie i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

Wskazówki prawne:
Link do platformy Komisji Europejskiej
Rozporządzenie w sprawie ODR w sporach konsumenckich

Promocje

Producenci

Anais Apparel Luxury (PL)
Aurora Labs (PL)
Autoblow2Plus
Ave (DK)
B Swish (US)
Bathmate (UK)
Benefitnet (PL)
Bettie Page (UK)
Bijoux Indiscrets (SP)
Bon4 (NL)
CB-X (US)
Coco de Mer (GB)
Dana Medic (DK)
Doc Johnson (US)
Domestic Partner (UK)
Doxy (UK)
Durex (UK)
ElectraStim (UK)
Erika Lust (SP)
EroVolt (NL)
Fifty Shades of Grey (UK)
Fleshlight (US)
Happy Rabbit (GB)
Icicles (US)
Intimate Earth (CAN)
Iroha by Tenga (JAP)
Je Joue (UK)
Joy On (US)
JoyDivision (GE)
Kiiroo (NL)
King Cock (US)
Kink by DocJohnson (US)
Laid (NO)
Ledapol (POL)
Lelo (SE)
Lovely (US)
Lovense (US)
Lunette (FIN)
Man.Wand
ManCage (NL)
Marc Dorcel (FR)
Medica-Group (PL)
Misso (PL)
Mister B (NL)
Miyoshi Miyagi (USA)
Mötley Crüe (UK)
Mystim (GE)
Nexus (UK)
Nomi Tang (CHN)
Nomi Tang (CN)
Nomi Tang (GE)
Obsessive (POL)
Ooh by Je Joue (UK)
Pasante (UK)
Perfect Fit (US)
Pipedream (US)
Pjur (GE)
PornHub (NL)
Rianne S. (DK)
Rocks-Off (UK)
Roxie Luve (ES)
Satisfyer (GE)
Scandal (USA)
Sexual Health Series (GB)
Shotsmedia (NL)
Shunga (CAN)
Sqweel (UK)
Strap-on-me
Swan
System JO
Tease&Please (NL)
Tenga (JAP)
Titus Range (UK)
Unimil (POL)
Uprize (GB)
V-Play (PL)
Vibe Therapy (UK)
XLsucker (NL)
YESforLOV (FR)
Zalo (US)
Zumio (US)
Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie